TEHNISKĀ ATBALSTA SPECIĀLISTS/-E

IDEMIA Latvia ir multinacionāls tehnoloģiju uzņēmums, kas Latvijas tirgū darbojas kopš 2005. gada. IDEMIA ir uzticams sabiedrotais digitālajā pasaulē, kas nodrošina ikvienam iespēju sadarboties, maksāt, ceļot izmantojot jaunākos IT risinājumus. IDEMIA apkalpo klientus 180 valstīs un uzņēmumā ir vairāk kā 15 000 darbinieku, kas aptver vairāk nekā 80 tautības visā pasaulē.

Purpose

Kā drošības centra maiņas vadītājs jūs būsiet atbildīgs par maiņas komandas un visu drošības centra darbību koordinēšanu jūsu maiņā.

Key Missions

Pienākumi:
•    Uzraudzīt drošības centra ikdienas darbības
•    Atbildēt uz eskalācijas un atbalsta pieprasījumiem ieinteresētajām pusēm, izmantojot mutiskas un rakstiskas formas
•    Vadīt sākotnējo krīzes vadību
•    Uzlabot drošības centra procesus
•    Sniegt atbalstu drošības centra sertifikācijas procesos un pārbaudēs
•    Attīstīt, pārraudzīt un sekot līdzi noteiktajiem KPI un mērīšanas rādītājiem
•    Strādāt efektīvi, sniedzot profesionālu atbalstu visām iesaistītajām pusēm
•    Nodrošināt, lai visi procesi drošības centrā tiktu ievēroti

Prasības:
•    Vismaz 3 gadu pieredze klientu atbalsta vai līdzvērtīgā amatā, vēlams IT jomā
•    Komandas vadības pieredze
•    Tehnoloģiju lietpratēju un interesi attīstīt savas prasmes un pieredzi IT jomā
•    Teicamas angļu valodas zināšanas, citas ES valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību
•    Spēju saglabāt efektivitāti augsta stresa situācijās
Ļoti labas organizatoriskās prasmes un spēj pievērst uzmanību detaļām
•    Teicamas komunikācijas prasmes (gan mutiski, gan rakstiski)
•    Uz attīstību vērsta un pozitīva personība
•    Spēja ātri mācīties un apgūt jaunus digitālos risinājumus
•    Iespēja strādāt maiņu grafiku (24/7)

Uzņēmums piedāvā:
•    Iespēju pievienoties uzņēmuma unikālajai tehniskajai komandai un sadarboties starptautiskā līmenī
•    Mūsdienīgu darba vidi ar biroju Pārdaugavā
•    Pieredzi starptautiskos projektos un praktisku pieredzi tehnoloģiju jomā
•    Veselības apdrošināšanu, apmaksātas mobilā telefona izmaksas, autostāvvietu
•    Konkurētspējīgu atalgojumu (2200 EUR bruto)
•    Bezlimita pieeju apmācību platformai Udemy un iespēju profesionāli attīstīties, apmeklējot apmācības un konferences
•    Iespēja doties komandējumos

Izvēloties strādāt pie IDEMIA, jūs pievienosieties unikālai tehnoloģiju kompānijai, piedāvājot plašas izaugsmes iespējas. Jūs veicināsiet drošāku pasauli, sadarbojoties ar starptautisku un globālu kopienu. Mēs novērtējam mūsu komandu dažādību un laipni gaidām cilvēkus no visām dzīves jomām, neatkarīgi no tā, kā viņi izskatās, no kurienes viņi nāk, kuru viņi mīl vai kā viņi domā.

Mēs nodrošinām nākotnes orientētu inovāciju, kas sasniedz augstākos tehnoloģiju standartus, un ātri maināmies, lai paliktu priekšplānā pasaules, kas ātri mainās.

IDEMIA cilvēki var attīstīt savu ekspertīzi un justies arī atbildīgi un pilnvaroti globālā vidē kā daļa no uzņēmuma ar ambīcijām un spēju mainīt pasauli.

Apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni, lai uzzinātu vairāk par identitātes tehnoloģiju līderi:

www.idemia.com